Не встигли в Іванкові провести офіційне відкриття Мобільної фотовиставки  «Багатство у різноманітті», як  отримали неочікуваний, але приємний «зворотній  зв’язок» – малюнки дітей ЗОШ №2, які були присутні на заході. 

Роботи юних художників, школярів середніх класів вражають своєрідністю відображення та сприйняттям побаченого і почутого на фотовиставці.  Діти, кожен, звичайно, по-своєму, але напрочуд  глибоко виразили через мистецтво свої враження та емоції від побаченого.

Пропонуємо  Вашій увазі добірку малюнків дітей!

Публікацію створено в рамках проекту “Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство у різноманітті”, який здійснюється Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Європейської Комісії в межах програми “Культура”.

Нагадаємо, 30 квітня  в Центрі «Довір’я» в смт. Іванків Київської області відбувся День національних культур, який мав на меті підвищити рівень поінформованості членів громади про культури національних меншин, що проживають в Іванкові. Більше про захід за посиланням.

 

11,739 Responses to «Багатство у різноманітті» очима дітей Іванкова

    Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/governance/www/governance.org.ua/app/webroot/cult/wp-includes/class-wp-walker.php on line 320