Не встигли в Іванкові провести офіційне відкриття Мобільної фотовиставки  «Багатство у різноманітті», як  отримали неочікуваний, але приємний «зворотній  зв’язок» – малюнки дітей ЗОШ №2, які були присутні на заході. 

Роботи юних художників, школярів середніх класів вражають своєрідністю відображення та сприйняттям побаченого і почутого на фотовиставці.  Діти, кожен, звичайно, по-своєму, але напрочуд  глибоко виразили через мистецтво свої враження та емоції від побаченого.

Пропонуємо  Вашій увазі добірку малюнків дітей!

Публікацію створено в рамках проекту “Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство у різноманітті”, який здійснюється Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Європейської Комісії в межах програми “Культура”.

Нагадаємо, 30 квітня  в Центрі «Довір’я» в смт. Іванків Київської області відбувся День національних культур, який мав на меті підвищити рівень поінформованості членів громади про культури національних меншин, що проживають в Іванкові. Більше про захід за посиланням.

 

19,895 Responses to «Багатство у різноманітті» очима дітей Іванкова