Стартувала Мобільна фотовиставка «Багатство у різноманітті». Виставка мандруватиме до 17 липня 2014 року десятьма громадами Київської області – Бородянка, Дружня, Новий Корогод, Іванків, Сукачі, Радинка, Семиполки, Калинівка, Фурси і кінцевим пунктом стане село Велика Березянка. Організатором фотовиставки є Ресурсний центр ГУРТ за підтримки Європейського Союзу в межах програми «Культура».

Мобільна фотовиставка «Багатство у різноманітті» – це можливість зануритися в життя громад через призму аматорських фотографій, що перемогли у Міжнародному фотоконкурсі «Різноманіття у моїй громаді». На адресу організаторів надійшло понад 200 робіт із різних куточків України та Вірменії, що демонструє підвищений суспільний інтерес до цієї теми.

Мар’яна Завійська, керівник напрямку «Суспільна експертиза» Ресурсного центру ГУРТ розповідає про виставку: «Мобільна фотовиставка «Багатство у різноманітті» сьогодні актуальна, як ніколи. Завдяки фотографіям ми хочемо показати, що різні культури та національності можуть доповнювати одна одну та збагачувати громаду. У цих громадах, якими мандрує виставка, є важливий ресурс – мешканці. Серед них не тільки українці, а й вірмени, поляки, роми і росіяни. І вони вчаться шукати між собою точки дотику, взаємодіяти на користь громади, а не концентруватися на протиставленнях».

Роман Сухоцький, один із переможців конкурсу та автор фотографії «На святкуванні Дня незалежності України» розповів про створення своєї фотографії: «Фотографію я зробив випадково на святкуванні Дня незалежності нашої держави. Я хотів підготувати колекцію портретів в українських національних строях і раптом побачив незвичайну сім`ю, в якій мама – вірменка, а тато – українець. Попри свою національну різноманітність, сім`я виглядала дуже гармонійно і як одне ціле. Це справжній приклад єдності і багатства різноманітності. Вважаю, тему культурного різноманіття актуальною для нашої держави сьогодні. Україна має рости і розвиватись, а різні громади і національності лише нас збагачуватимуть».

Розклад проведення фотовиставки

Довідково:

Мобільна фотовиставка «Багатство у різноманітті» відбувається у межах проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство у різноманітті», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ (Україна) у партнерстві з Фондом громадянського суспільства та партнерства (Вірменія) і Центром розвитку НУО (Вірменія) за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми «Культура».

Контакти:
Євгенія Кравченко
kravchenko@gurt.org.ua
(044) 296-10-52

 
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 79 bytes) in /home/governance/www/governance.org.ua/app/webroot/cult/wp-includes/cache.php on line 503