ПОДІЇ

Пошук майбутнього місцевого врядування в Україні (+ФОТО, ВІДЕО)

14-16 листопада 2013 у м. Ірпінь пройшла конференція “Майбутнє місцевого врядування в Україні” у форматі пошуку майбутнього. Захід зібрав понад 60 представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, лідерів та активних мешканців громад, національних, регіональних та місцевих інститутів громадянського суспільства.

Читати далі

Як ви розумiєте врядування: опитування громадськості (відео)

ГУРТ проводить місяць врядування на порталі! Пропонуємо Вашій увазі думки людей, які працюють у різних сферах. Ми запитали: 

  1. Що таке врядування?
  2. Яким воно має бути?
  3. Де Ваш голос найчастіше враховується?

Читати далі

Як народжується успішна історія громади (відео)

2012 рік для Бородянки, Іванкова, Нового Корогоду, Радинки, Сукачів та Дружні став переломним: місцеві жителі, влада та бізнес не лише усвідомили необхідність змін у своїх громадах, а й об’єднали зусилля для їх впровадження. Перший вагомий результат їхньої взаємодії – розроблено (чим навіть не кожне місто може похвалитися) план розвитку громади.

Читати далі

Світове кафе: перспективні ідеї для розвитку моєї громади

Учасники з сіл та селищ Київської області отримали можливість ознайомитись з поширеними моделями місцевого розвитку та успішними практиками мобілізаціі громади для задоволення спільних потреб в форматі світового кафе.

Читати далі

План розвитку громади: від пасивного споглядання до компетентної співучасті

13-14 липня 2012 року активісти та сільські голови з сіл та селищ Київщини зібралися у Ірпені на тренінгу «Розробка планів розвитку громад».

Тренінг відбувся в рамках програми «Нові можливості для сільських громад, постраждалих від Чорнобильської катастрофи», що реалізується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду розвитку демократії ООН (UNDEF).

Читати далі

У Бородянці долали перешкоди в розвитку громад (медіа-звіт)

“Для впровадження змін громаді та владі на різних рівнях потрібно активніше та ефективніше співпрацювати між собою”, – така думка неодноразово звучала на відкритому просторі, який відбувся в смт. Бородянка 20-21 січня 2012 року, на тему «Подолання ключових перепон розвитку громад, постраждалих у наслідок Чорнобильської катастрофи».

ГУРТ пропонує до Вашої уваги медіа-звіт, який відображає атмосферу заходу та містить цікаві та корисні напрацювання учасників.

У заході взяли участь близько 50 осіб, серед яких місцеві громадські активісти та лідери ініціативних груп, сільські та селищні голови, депутати сільських і селищних рад, директори будинків культури та шкіл Бородянського, Іванківського та Поліського районів, а також представники обласної та районної держадміністрації.


Читати далі

ГУРТ розпочинає новий проект для сільських громад, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи

Протягом 2011-2013 років ООН впроваджуватиме проект з розвитку громад Київської області, які постраждали унаслідок Чорнобильської катастрофи. Ресурси проекту, який реалізуватиме ГУРТ в Іванківському, Бородянському та Поліському районах будуть спрямовані на посилення спроможності місцевих громад. Місцевим лідерам та активістам будуть запропоновані цікаві та ефективні інструменти, які допоможуть спільними зусиллями зробити передусім те, що є пріоритетом для усієї громади.

Читати далі

UNDEF
UNDEF